Вівторок
26.05.2020
12:41
Форма входу
Категорії розділу
Життя пансіону [307]
До уваги абітурієнтів школи-інтернату!!! [2]
Освітянські новини з інших джерел [1]
Пробне незалежне оцінювання - 2016 [2]
Зовнішнє незалежне оцінювання - 2016 [2]
Пошук по сайту
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 247
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів
Головна » Зовнішнє незалежне оцінювання - 2016

З 1 лютого до 4 березня триватиме реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 р.

Процедурою реєстрації для участі в ЗНО передбачено виконання описаних нижче чотирьох послідовних дій.

1. Ознайомтесь із Правилами прийому до обраного Вами вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, із яких необхідно подати сертифікат ЗНО.

 2Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти тестування. У 2016 р. ЗНО проводитиметься з таких навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови, російської мови. Загальна кількість навчальних предметів, вибраних для проходження ЗНО, не повинна перевищувати чотирьох.

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

 • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
 • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;
 • копію документа про повну загальну середню освіту (випускники минулих років) або довідку з місця навчаннящо підтверджує здобуття в січні-серпні 2016 р. повної загальної середньої освіти (учні (студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів) за встановленим зразком;
 • реєстраційну карткуяку можна сформувати самостійно, скориставшись програмою, розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 р. можуть звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в навчальному закладі, де навчаються.

 Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

 4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його до навчального закладу, в якому навчаєтесь (випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року), або надішліть до 4 березня 2016 р. на адресу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначену в контрольно-інформаційному листі (випускники минулих років, учні (студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів).

      Випускники минулих років, учні (студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів із числа осіб з неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

        Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який Вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2016 рік». Повідомлення про результати реєстрації осіб, які не вказали адресу в Україні, за якою їм може бути надіслана офіційна кореспонденція, а також про спосіб отримання оригіналів документів, надсилається на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.

        При управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради створено пункт реєстрації для участі в ЗНО (адреса: вул. Островського, 42; відповідальна за пункт реєстрації – Якимчук Ірина Вікторівна, тел.: (03840)4-26-04). У пункті надається допомога у формуванні заяви-реєстраційної картки та проводиться роз’яснювальна робота з питань реєстрації.

         У розділі «Зовнішнє незалежне оцінювання» сайту управління освіти м. Шепетівки http://shosvita.ucoz.net/ розміщено інформаційні матеріали щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 р.

Категорія: Зовнішнє незалежне оцінювання - 2016 | Переглядів: 304 | Додав: Olenochka | Дата: 02.02.2016

Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

 • Українська мова і література
 • Історія України
 • Математика
 • Біологія
 • Географія
 • Фізика
 • Хімія
 • Англійська мова
 • Іспанська мова
 • Німецька мова
 • Російська мова
 • Французька мова

Програми зовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі «Підготовка до ЗНО» офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти 
Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами. 

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

 

 

Категорія: Зовнішнє незалежне оцінювання - 2016 | Переглядів: 253 | Додав: Olenochka | Дата: 03.01.2016