Четвер
05.12.2024
20:55
Форма входу
Категорії розділу
Шкільне життя Шепетівської гімназії№5 [389]
До уваги абітурієнтів Гімназії№5!!! [1]
Освітянські новини з інших джерел [5]
Пошук по сайту
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
АРХІВ ЗАПИСІВ
<
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 254
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Гімназія №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області

Протокол

загальних зборів колективу

Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів

з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Хмельницької області

від 30.08.2016р.

Присутні: 72 працівники школи

Порядок денний

  1. Вибори президії.
  2. Звіт голови оргкомітету.
  3. Звіт директора школи Пипич О.В. про результати роботи закладу протягом 2015-2016 н.р.
  4. Організаційні питання.
  1. Було обрано президію загальних зборів у такому складі:

Голова президії – Логвін Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени президії – Пипич О.В., директор школи

Муза Т.Д. – голова профспілкового комітету школи

Давидюк Л.Г. – вчитель географії, представник б/к школи

Секретар - Лебідь М.В. – соціальний педагог школи

  1. Із звітом виступила голова оргкомітету школи Логвін Н.В., яка зазначила, що оргкомітет школи здійснив огляд матеріально-технічної бази кабінетів, перевірив ведення навчально-виховної документації, використання батьківських благодійних коштів і не виявив порушень.
  2. Виступила директор школи Пипич О.В., яка ознайомила присутніх з результатами роботи школи в 2015-2016н.р. Вона повідомила, що у 2015-2016 н.р. весь колектив злагоджено працював над виконанням навчально-виховних завдань.

В минулому році спеціалізована школа-інтернат здійснювала освітню та виховну діяльність, керуючись нормативними документами МОН України, обласного та міського управління освіти.

Директор відмітила, що вдалось зберегти всі робочі місця, вирішити кадрові питання та питання педагогічного навантаження в інтересах кожного працівника, незважаючи на проблеми з наповнюваністю виховних груп на початок року.

Пипич О.В. зазначила, що вся навчально-виховна робота здійснювалась відповідно робочого та навчального планів, режимів закладу. В 2015-2016 н.р. одним з найважливіших питань діяльності адміністрації школи було питання забезпечення якісної обов’язкової освіти. На початок навчального року в школі було – 251 учень, в кінці року – 24 учні, укомплектовано – 11 класів, середня наповнюваність – 20 учнів. Відмітила, що за цей рік прибуло – 37 учнів.

Директор велику увагу приділила питанню результативності навчально-виховного процесу, відмітила вчителів, які одержали перемоги в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, як результат високої професійної майстерності вчителів, творчого підходу до своїх обов’язків.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів визнані учні: Зайцев Андрій, учень 9 класу виборов ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Гаврилюк В.О.), учениця 8 класу Цепаєва Ірина виборола ІІІ місце з географії (вчитель Давидюк Л.Г.) та ІІІ місце з англійської мови (вчитель Поліщук С.О.), учениця 9 класу Муза Ольга ІІІ місце з української мови та літератури (вчитель Самсонюк О.М.), учениця 10 класу Дмітрієва Людмила ІІ місце з російської мови (вчитель Король Н.І.), учень 10 класу Плінський Олександр ІІ місце з екології (вчитель Давидюк Л.Г.).

В конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України: ІІІ місця вибороли учні 10 класу Березецький Сергій (керівник Давидюк Л.Г.), Півень Микола (керівник Балагур Ж.А.). В міському етапі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім.П.Яцика учениця 10 класу Муза Ольга посіла ІІ місце (вчитель Самсонюк О.М.)., учениця 8-го класу Цепаєва Ірина та учень 11 класу Самков Віктор вибороли ІІІ, та ІІ місце в міжнародному мовно-літературному конкурсі учнів та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка (вчителі Самсонюк О.М., Півень І.В.). І місце виборов учень 8-го класу Узаревич Давід в міському та обласному етапах конкурсу винахідників та раціоналізаторів (вчитель Гаврилюк В.О.). Переможець міського етапу конкурсу краєзнавчо-пошукових робіт «Моя Батьківщина – Україна» в номінації «Народна медицина» учениця 11 класу Крисюк Олена (вчитель Перехристюк Н.А.).

Досягнуті успіхи свідчать про те, що вчителі Самсонюк О.М., Поліщук С.О., Півень І.В., Давидюк Л.Г., Гаврилюк В.О., Король Н.І., Балагур Ж.А. забезпечують на належному рівні роботу зі здібними га обдарованими дітьми, володіють методикою диференційованого та індивідуального навчання. Успішно використовують в роботі зі здібними та обдарованими дітьми випереджаючі завдання, завдання творчого характеру, формують навики самоосвітньої діяльності та сприяють активному залученню школярів до дослідницької діяльності, формуванню інтересу до предмета, стимулюють навчальну діяльність старшокласників.

Однак, є багато проблем. Актуальним залишається рівень навчальних досягнень учнів, як показують результати ЗНО. Нагальною проблемою в 2016-2017 н.р. є стан відвідування учнями навчальних занять. Необхідно поновити якісне проведення батьківських всеобучів, тощо.

Непоганих результатів досягли наші учні в позакласній роботі, а саме: ляльковий театр «Веселка» переможець обласного фестивалю «Чарівний світ ляльок», театральна студія «Арлекіно» переможець міського фестивалю драматичних колективів «Маски Мельпомени» під керівництвом Дробот С.В. Добровольська Валерія, Півень Михайло, молодша вокальна група – переможці міського огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності та переможці міжнародного фестивалю-конкурсу «Назустріч Мрії» під керівництвом Балагур Ж.А.

Неодноразові переможці та призери міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів вихованці гуртків під керівництвом Пекар Л.М., Міщенко Н.С., Смалюк О.О., Томашкевич О.П.

Переможці міських конкурсів новорічних композицій учні Музи Т.Д., Черняк Г.М., Ващук Н.Л.

Призери конкурсу писанкарства вихованці Клімової І.А., Лабенської О.Р. Царенко Н.О.

Учениця 5-го класу Бутузова Н. - призер міського конкурсу малюнків «Сім’я – простір без насильства» (керівник Лебідь М.В.) та багато інших.

В 2015-2016 н.р. в школі атестувалось 13 педагогів, 4 з них підвищили свій кваліфікаційний рівень.

Результати атестації засвідчують, що в 2015-2016 н. р. проатестовано 13 педагогів, з них присвоєно звання «керівник гуртка-методист» Дробот С.В. Присвоєно кваліфікаційну категорію «вчитель вищої категорії» Перехристюк Н.А.

Підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» вчителі фізичної культури Черняк А.О., Рибак Є.Г., вчителі початкових класів Муза Т.Д., Черняк Г.М. Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» вихователю Пекар Л.М. Підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» вихователі Осипчук А.Б., Шуляк Л.Т.

Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» соціальному педагогу Лебідь М.В., практичному психологу Левчук Т.О. Підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» вихователі Івич Р.В., Загарійчук Ю.В.

В атестаційний період успішно застосовувались різні діагностичні методики, враховувалась самооцінка вчителів, результативність. А результативність вчителя – це рейтинг школи, це успіхи і досягнення учнів.

Пипич О.В. надала інформацію про використання коштів на зміцнення матеріально-технічної бази школи. За 2015-2016 н.р. було витрачено 1395820,20 грн., з них: 123751, 41 грн. (бюджетні кошти) було використано на заміну вікон – 1104974,81 грн., встановлення пожежної сигналізації – 9744,60 грн.

За спонсорські кошти (1259169,79 грн.) було облаштовано 2 блоки гуртожитку (899932 грн.), польський клас (12200 грн.)

Батьківські кошти (18997 грн.) були використані на ремонт класів (15197 грн.), облаштування навчальних кабінетів (придбання стендів) – 37779 грн.

Також були використані кошти на оздоровлення учнів – 313 045 грн.

  • в Закарпатті - (35 дітей);
  • санаторії області – (13 дітей);
  • табір «Чайка» - (7 дітей);
  • табір «Слово життя» м.Бровари – (22 дитини);
  • табір с.Рудня-Новенька – (45 дітей);
  • США (6 дітей).

Директор звернула увагу на те, що в новому навчальному році слід здійснити повну переорієнтацію навчального процесу на інноваційні методи, зацікавлювати учнів творчою діяльністю, закріпити основи педагогіки співробітництва у всіх сферах життя, гуманізувати стосунки «учитель-батько-учень», зробити все, щоб діти-сироти та діти без опіки, які є в закладі отримали опікунів, прийомних батьків, родину. В школі існує проблема важковиховуваних дітей, велике фізичне навантаження працівників, що ставить завдання забезпечити збереження і відновлення здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу через впровадження комплексної програми «Здоров’я через освіту». В школі необхідно посилити роль учнівського самоврядування, запровадити волонтерський рух, в гуртожитку створити кімнати соціалізації сімейного типу, зробити все можливе, щоб кожен учень отримав не лише знання, а й підготовку до життя. Весь процес в школі слід будувати на глибокій діагностиці та моніторингу всіх сфер діяльності.

  1. Слухали:
  • Музу Т.Д. – голову профспілкового комітету школи, яка відмітила, що всі служби закладу працювали добре, за рік не було жодної травми, зберігалися всі соціальні гарантії працівників, також подякувала директору школи та колективу школи за сумлінну працю.
  • Клімову І.А., вихователя, яка констатувала, що в 2015-2016 н.р. значно поліпшилась матеріально-технічна база кабінетів, значно поліпшилось матеріальне забезпечення учнів, які проживають в гуртожитку, всі вони мають форму, канцелярські приладдя, ігри, шкільну форму.
  • Гайдайчук О.А. – завгоспа школи, яка подякувала дирекції за небайдуже ставлення до потреб технічних працівників.
  • Півень І.В. – вчителя української мови та літератури, яка відмітила, що в 2015-2016 н.р. в школі панувала творча, спокійна, цілеспрямована атмосфера.

Проведено голосування з метою оцінки управлінської діяльності директора школи Пипич О.В.:

Присутніх – 72 чол., задовільно – 72 чол., незадовільно – 0 чол., утримались – 0.

                        Голова президії                                              Н.В. Логвін