Субота
27.04.2024
14:07
Форма входу
Категорії розділу
Шкільне життя Шепетівської гімназії№5 [389]
До уваги абітурієнтів Гімназії№5!!! [1]
Освітянські новини з інших джерел [5]
Пошук по сайту
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
АРХІВ ЗАПИСІВ
<
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 253
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Гімназія №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області

Модель випускника  - це  стандарт, який з’єднує уявлення педагогів, учнів та батьків про найбільш значущі якості людини.

 Випускник нашої школи – це цілісна, всебічно розвинена особистість; людина з активною життєвою позицією, яка діє згідно з морально-етичними принципами і здатна приймати відповідальні рішення;  поважає права і гідність інших людей; вміло  використовує набуті знання та сформовані життєві компетентності для успішної самореалізації в житті, навчанні та праці.

Випускник початкової школи має сформовані уміння вчитися шляхом оволодіння організаційними, логіко мовленнєвими, пізнавальними і контрольно- оцінними уміннями й навичками; набутий особистий досвід культури поведінки в соціальному та природному оточенні, співпраці у різних видах діяльності. Освітніми результатами цього ступеня школи є повноцінні мовленнєві, читацькі, обчислювальні, фізкультурно-рухливі уміння і навички, узагальнені знання про реальний світ, передбачені стандартом початкової освіти. Випускник початкової школи упевнений в собі, старанний, працелюбний, самостійний, дисциплінований, вмотивований на досягнення успіху вміє слухати і чути, критично мислити, має сформовані почуття самоконтролю, культуру поведінки і мови, основи особистої гігієни і здорового способу життя.

Випускник базової основної школи володіє загально навчальними уміннями і навичками (порівняння, узагальнення, аналіз, синтез, класифікація, визначення головного); на рівні вимог державного освітнього стандарту  засвоює загальноосвітні програми  з усіх предметів шкільного навчального плану; володіє основами комп’ютерної грамотності; готовий до вибору і реалізації форми подальшого одержання освіти і профілю навчання; свідомий громадянин і патріот своєї країни; знає свої громадянські права і вміє їх реалізовувати; дотримується вимог Статуту школи; оцінює свою діяльність з погляду моральності та етичних цінностей; дотримується правил культури поведінки та спілкування; веде здоровий спосіб життя.

Модель випускника  школи  є основою для проектування освітньої політики  закладу і формування певних вимог до рівня професіоналізму педагогів, дає уявлення про основні положення, у відповідності з якими визначається досягнення якості освіти.


Участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах

ІІІ Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнів 5-11 класів «ГЕОМЕТРІЯ НАВКОЛО НАС» пам’яті О. Ф. Семеновича

Робота Олександри Фільчук " Куля чи сфера?" Переглянути

Результати опубліковані на сайті Перейти

     


Конкурс проводиться з метою формування національної свідомості, художньо-естетичної культури, креативного мислення школярів та студентів, реалізації їх творчого потенціалу в області нових інформаційних технологій та кібербезпеки. Він покликаний реалізувати творчий потенціал, підвищити інтерес до безпечного користування інтернетом, а також стимулювати безпечне використання інформаційних технологій.

Роботи Калити Єгора, Лебедя Євгена, Яцишина Сергія

    

Результати опубліковані на сайті Перейти


Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають появитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новіші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Значення шкільного курсу інформатики, у якому учні вивчають основні принципи та ознайомлюються з сучасними напрямками розвитку цих технологій, з кожним роком зростає. Одним з важливих засобів зацікавлення учнів навчанням є проведення різного роду змагань. Ідея такого конкурсу виникла в 2003 році під час проведення в США Міжнародної Олімпіади з Інформатики у керівника литовської команди проф. Валентини Дагєне. Там же з’явилась і назва конкурсу. Відомий американський вислів про працьовитих і цілеспрямованих людей– «Busy as a beaver». Тому симпатичний бобер став символом цього турніру. Сайт конкурсу -  Пререйти

2021-2022 н.р. (4 клас - 3 уч., 5 клас - 4 уч., 6 клас - 8 уч., 8 клас - 1 уч.)

2022-2023 н.р. (2 клас - 10 уч., 3 клас - 4 уч., 4 клас - 4 уч., 5 клас - 7 уч., 6 клас - 4 уч., 7 клас - 4 уч., 8 клас - 2 уч., 9 клас - 1 уч.)

  

 

Результати Сертифікати з відмінним результатом - 26, з добрим - 5, звичайні - 2


Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo»