Вівторок
26.05.2020
11:46
Форма входу
Категорії розділу
Життя пансіону [307]
До уваги абітурієнтів школи-інтернату!!! [2]
Освітянські новини з інших джерел [1]
Пробне незалежне оцінювання - 2016 [2]
Зовнішнє незалежне оцінювання - 2016 [2]
Пошук по сайту
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 247
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів

Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів

з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

Хмельницької області


 проводить набір учнів 6-річного віку до 1-го класу.

На базі 1-го класу буде працювати театрально-мистецька група, заняття в якій забезпечують всебічний розвиток вашої дитини. Адже артистичні здібності проявляються у дитини, якщо вона:

• висловлює свої почуття за допомогою міміки, жестів, рухів;

• з бажанням висупає перед аудиторією;

• легко копіює звички, пози, вислови;

• інтуїтивно відчуває музичний ритм, втілюючи його в рухах.

За довідками звертайтесь за адресою:

Проспект Миру, 27

тел.: 5-27-43 з 9ºº до 17ºº год.


проводить конкурсний набір учнів в класи спортивного профілю (9-і класи) та додатковий прийом до 10-11 футбольних класів.

Тестування учнів відбувається на стадіоні "Локомотив" 

Проведення конкурсу

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до футбольних класів проводяться з загальної та спеціальної фізичної підготовки та технічної підготовки по володінню м'ячем (нормативи додаються), обов'язковою є співбесіда по правилах ведення футбольної гри та поведінки на полі.

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 10-11 футбольних класів пансіону проводяться за умовами наявності вільних місць, як правило, під час основного конкурсного приймання. Умови і порядок проведення конкурсного приймання таких учнів здійснюється відповідно до пункту попереднього.

Співбесіда, як один із видів конкурсних випробувань з учнями, які вступають до футбольних класів пансіону, передбачає перевірку знань з правил ведення футбольної гри та поведінки на полі. Такі завдання розробляє приймальна комісія, затверджує директор за погодженням з відповідними органами управління освітою.

Результати конкурсних випробувань оформляються у вигляді протоколів відповідної комісії, які зберігаються у тому самому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів.

Результати випробування оголошуються в той самий день. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення.

Учні, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов'язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі у повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор.

Учні, які не з'явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

Порядок зарахування

Учні, які пройшли конкурс зараховуються до навчального закладу  директором школи на підставі рішення приймальної комісії. Зарахування проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

До навчального закладу подаються такі документи: копія свідоцтва про народження (паспорт), особова справа, медична картка спеціального зразка, для учнів з інших районів Хмельницької області та м.Хмельницького необхідно мати направлення відповідного управління освіти, для категорії соціальне незахищених обов'язкова путівка- направлення обласного управління освіти.