П`ятниця
15.11.2019
01:43
Форма входу
Категорії розділу
Життя пансіону [305]
До уваги абітурієнтів школи-інтернату!!! [2]
Освітянські новини з інших джерел [1]
Пробне незалежне оцінювання - 2016 [2]
Зовнішнє незалежне оцінювання - 2016 [2]
Пошук по сайту
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Чи вважаєте Ви себе щасливою людиною?
Всього відповідей: 238
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів


Протокол
загальних зборів колективу
Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів
з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Хмельницької області

від 20.06.2018р.


Присутні: всього: 65 
55працівників школи, 
10 батьків учнів школи

Порядок денний
1.    Вибори президії.
2.    Вибори лічильної комісії.
3.    Звіт директора школи Пипич О.В. про результати роботи закладу протягом 2017-2018н.р.
4.    Організаційні питання.

Було обрано президію загальних зборів у такому складі:
Голова президії – Логвін Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи
Члени президії –  Пипич О.В., директор школи
                               Муза Т.Д. – голова профспілкового комітету школи
Краєвська О.В. – голова б/к школи
Секретар -            Ващук Н.Л. – учитель початкових класів
Лічильна комісія: Янчук Т.І., вихователь, Власюк Ю.В., учитель математики, Бенещук Л.В., шеф-кухар школи

Виступила директор школи Пипич О.В., яка ознайомила присутніх з результатами роботи школи в 2017-2018 н.р. Вона повідомила, що у 2017-2018н.р. весь колектив злагоджено працював над виконанням навчально-виховних завдань.
В минулому році спеціалізована школа-інтернат здійснювала освітню та виховну діяльність, керуючись нормативними документами МОН України, обласного та міського управління освіти.
Директор відмітила, що вдалось зберегти всі робочі місця (педагогічний персонал: 45 основних працівників; 4 - за сумісництвом; техпрацівники – 42 чол.) та вирішити кадрові питання, питання педагогічного навантаження в інтересах кожного працівника, незважаючи на проблеми з наповнюваністю виховних груп на початок року. Введено 6 педагогічних посад для роботи в інклюзивних класах та спецкласі (4 асистента учителя, учитель та вихователь спецкласу). Для проведення розвитково-корекційних занять з дітьми ООП заключено 4 трудові угоди (психолог, логопед, учитель ЛФК). 
В 2017-2018 н.р. з метою повноцінного, якісного доступу до навчання дітей з ООП впроваджено інклюзивне навчання, а саме:  8 учнів в 4 інклюзивних класах та 9 учнів у спеціальному класі. Для творення належних умов для навчання та розвитку цих дітей створено блок соціально-побутової орієнтації. 
Пипич О.В. зазначила, що вся навчально-виховна робота здійснювалась відповідно робочого та навчального планів, режимів закладу. В 2017-2018н.р. одним з найважливіших питань діяльності адміністрації школи було питання забезпечення якісної освіти для всіх учнів школи, у тому числі для дітей з особливими освітніми потребами. На початок навчального року в школі було – 242 учні, в кінці року – 238 учнів, укомплектовано – 12 класів, середня наповнюваність – 20 учнів. Відмітила, що за цей рік прибуло – 27 учнів. 
У 2017-2018 н.р. вся діяльність педагогічного колективу школи була спрямована на виконання Законів «Про загальну середню освіту»,  «Про освіту», положень державної програми «Освіта. Україна ХХІ століття». З метою реалізації основних положень розпорядчих документів та комплексних програм розвитку освіти Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки  Хмельницької обласної державної адміністрації, управління освіти   Шепетівської міської ради в школі була організована цілеспрямована робота з педагогічними кадрами щодо підвищення рівня компетентності педагогів школи, розвитку їх творчості, вироблення нових підходів до методичного забезпечення навчального процесу.
Аналіз підсумків роботи за 2017-2018 н.р. засвідчив, що педагоги школи продовжили роботу по реалізації проблеми: «Формування соціальних умінь, особистісного і морально-духовного становлення, професійного самовизначення учнів на основі гуманізації навчально-виховного процесу». 
З метою підвищення якості науково-методичної роботи діяла науково-методична рада, яка керувала методичною роботою закладу, аналізувала результативність навчально-виховної роботи, вивчала, узагальнювала педагогічний досвід та сприяла впровадженню перспективного педагогічного досвіду. Реалізація визначених напрямків діяльності здійснювалася в різних організаційних формах методичної роботи: педагогічні ради, методичні наради,  засідання методичних об’єднань, психолого-педагогічний семінар, творчі та динамічні групи, робота консультаційних пунктів, фокус-груп, атестація педагогів, педагогічний тренінг та ін.
Методична робота в закладі здійснювалася через реалізацію принципів діагностування, цілеспрямованості, науковості, компетентності, доцільності. толерантного та партнерського ставлення до педагогів, розвитку творчого потенціалу особистості педагога. 
Аналіз діяльності педагогів в 2017-2018н.р. засвідчив, що рівень їх педагогічної діяльності зріс. Так за результатами атестації  вчителям української мови Самсонюк О.М. та образотворчого мистецтва Смалюк О.О. присвоєно педагогічне звання «Старший вчитель». Вища кваліфікаційна категорія встановлена вчителям зарубіжної літератури Король Н.І. фізики та математики Федорчук С.В., вихователю Міщенко Н.С. Перша  кваліфікаційна категорія встановлена вчителю  індивідуального навчання Габінет І.В. та  вихователю Панцюк О.Д., підвищила кваліфікаційну категорію    вихователь Фільчук Г.Г. В 2017-2018н.р. вивчено та узагальнено досвід  вчителя української мови  Самсонюк О.М. з питання: «Формування та розвиток комунікативних компетенцій на уроці української мови та літератури» та вчителя  образотворчого  мистецтва   Смалюк О.О. з теми: «Розвиток асоціативного мислення на уроках образотворчої діяльності».
Вчителі школи є активними учасниками обласної  виставки педагогічних інновацій «Освіта Хмельниччини на шляху реформування». Так за результатами 2016-2017н.р. Дипломом І ступеня нагороджені заступник директора з виховної роботи, Перехристюк Н.А., практичний психолог Левчук Т.О. та педагог-організатор Габінет І.В., Дипломом ІІ ступеня – вчителі математики Власюк Ю.В. та англійської мови  Янчук К.П.,  в складі міських творчих груп вибороли ІІ місце вчителі  початкових класів Муза Т.Д., Ващук Н.Л.,  вчителі суспільних дисциплін Мороз Л.А. та зарубіжної літератури Король Н.І., ІІІ місце – соціальний педагог Лебідь М.В. та практичний психолог Левчук Т.О., в складі творчої групи вчителів міста вчитель української мови та літератури Самсонюк О.М. Протягом звітного періоду вчителі школи брали активну участь в роботі міських семінарів, засідань методичних об’єднань, де ділилися власним досвідом.  В  2017-2018 навчальному  року на базі закладу були проведені міські методичні об'єднання вчителів,  засідання творчої лабораторії учителів початкових класів,  української мови та літератури з теми: «Формування комунікативної та мовленнєвої компетентностей учнів на уроках розвитку мовлення в початковій та середній школі» (вчителі Ващук Н.Л., Самсонюк О.М.),  проблемний постійно діючий семінар учителів суспільних дисциплін з питання «Реалізація культурологічного змісту на уроках історії»» (вчитель Мороз Л.А.), методичне об'єднання класних керівників 10-11-х класів з питання профілактичної роботи з протидії торгівлі людьми (заступник директора з виховної роботи Перехристюк Н.А.), засідання школи фахового зростання вчителів «Формування професійної компетентності педагога» з питання «Нормативно-правовий аспект педагогічної діяльності» (заступник директора з навчально-виховної роботи Логвін Н.В.), семінари-практикуми для практичних психологів та соціальних педагогів «Надання першої психологічної допомоги» (практичний психолог Тимощук С.В. та соціальний педагог Лебідь М.В.), цільовий семінар для вчителів предмета «Захист Вітчизни»  з  теми: «Дії солдата  в  бою  в  складі  механізованого  відділення» (викладач Поліщук О.Д.). Спільно з ЗОШ №4 в травні 2018 року проведено обласний семінар з досвіду організації інклюзивного навчання в загальноосвітній школі. 
Основною формою методичної роботи в школі є предметні МО: вчителів початкових класів, природничо-математичного профілю, суспільно-гуманітарного профілю, спортивно-трудового профілю (керівники Ващук Н.Л., Давидюк Л.Г., Поліщук С.О.,  Томашкевич О.П..). Плани МО складені відповідно до сучасних вимог, чітко окреслено проблему над якою працювали методичні об’єднання протягом року. Належна увага приділялася самоосвітній роботі педагогів. Найкраще працювало в 2017-2018н.р. МО вчителів початкових класів (керівник Ващук Н.Л.). Робота МО була різноманітна за змістом, формами організації. Вчителі МО активно ділилися досвідом з молодим
педагогами, здійснювали взаємовідвідування  уроків з наступним обговоренням.
Продуктивно  працювала творча  група «Формування умов  інклюзії для розвитку дитини в школі»» (керівник Ляшкова Н.О.). На  високому  рівні  підготовлені і проведені психолого-педагогічний семінар «Використання арт-терапевтичних методик для подолання агресії» (керівник  Тимощук С.В.), педагогічні читання  «Спадщина педагогів-новаторів», семінар-практикум «Компетенції та компетентнісний підхід у сучасній освіті»  та ін.
Підвищенню методичного рівня педагогів сприяли ефективно проведені методична декада під девізом «Знаєш сам – навчи іншого», фестиваль творчих уроків педагогів, які атестуються,  місячник передового педагогічного досвіду.
Важливим моментом у підвищенні професійної майстерності педагога є курсова перепідготовка. В 2017-2018н.р. курсову підготовку на базі ХОІППО пройшли  30 педагогів школи (в тому числі 11 педагогів однотижневі (спеціалізація).   Вчитель початкових класів Ващук Н.Л.  успішно пройшла «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» тривалістю 60 годин   по підготовці до роботи в НУШ.
В зв’язку запровадженням в закладі в 2017-2018 навчальному році інклюзії, багато уваги приділяємо підвищенню кваліфікації педагогів в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами . З серпня по грудень 2017 року 16 працівників  закладу підвищували професійну майстерність шляхом участі в роботі різноманітних тренінгів та конференцій:
-    4  педагоги взяли участь в спеціалізованомутренінгу для працівниківосвітньоїсфери «Інклюзивнийпростір. Практичні кроки» м. Хмельницький в серпені 2017року; 
-     7 педагогів стали учасникамиПросвітницькогонавчально-практичного тренінгу  «Використаннясучаснихосвітніхтехнологій  для учнів з особливимиосвітніми потребами в призміорганізаціїінклюзивногонавчання» організованийспеціалістамиресурсного центру м. Львова  у нашомумісті у вересені 2017 року;
-    5 педагогів закладу брали участь в ІVМіжнароднійконференції «Інклюзивнаосвіта: досвід та перспективи» в м. Вінницяв  листопаді 2017 року. 
Педагоги закладу взяли активну участь в зустрічі з колегами з Нідерландів з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, який пройшов на базі нашого закладу. В червні 2018 року 11 педагогів пройшли навчання на семінарі  за 30-годинною програмою, який провела голова правління асоціації практикуючих психологів Одеської області Рєпнова Т.П. Тема семінару: «Психологічний супровід дітей та підлітків в умовах інклюзивної освіти».
Отже, план методичної роботи з педагогами школи на 2017-2018н.р. повністю реалізовано.
Про підвищення рівня методичної підготовки педагогів  свідчать також результати та досягнення учнів в олімпіадах та конкурсах. В 2017-2018 року учениця 9 класу Обуваєва А. виборола ІІІ місце в обласному етапі Інтернет-олімпіади з математики (вчитель Федорчук С.В.). В міських предметних олімпіадах учні школи  мають такі досягнення: ІІ місце з історії учень11 клас Коб’юк В.( учитель Логвін Н.В.), ІІІ місце з історії - учні 8 класу Давидюк О. та 9 класу Шминдрук К. (учителі Логвін Н.В., Мороз Л.А.),  ІІІ місце з російської мови – учень 11 класу Коб’юк В (учитель Король Н.І.), ІІІ місце з англійської мови - учень11 клас Коб’юк В. (учитель Поліщук С. О.), ІІІ місце з інформаційних технологій - учень 8 класу Пипич Б.(учитель Тимошкевич О.П.), ІІІ місце  з екології -учень11 клас Коб’юк В. (вчитель Юхимець О.М.). Призерами міського етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН стали учні 10 класу Цепаєва І. (ІІ місце) та Коб’юк В. (ІІІ місце) – керівники Король Н.І., Юхимець О.М.. Учні 5 класу Фурман К. та 11 класуКоб’юк В. зайняли ІІІ місця в міському етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка. Учениця 3 класу Півень І. (вчитель Черняк Г.М.) виборола ІІ місце, а учні 4 класу Щенович О. (вчитель Ващук Н.Л.) та 5 класу Фурман І. (вчитель Самсонюк О.М.)- ІІІ місце в міському етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Учень 6 класу Дудка Н. (керівник Гаврилюк В.О.) виборов ІІ місце в міському етапі конкурсу винахідників та раціоналізаторів. Під керівництвом вчителів школи Самсонюк О.М., Півень І.В., Царенко Н.О. учні школи беруть активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». 132 учні стали учасниками Міжнародногоінтерактивногоприродничиого конкурсу «Колосок» -   з них  45- «золоті», 80- «срібні» (ВчителіЮхимець О.М., Давидюк Л.Г., та вчителіпочатковихкласів). Учнішколи є такожактивнимиучасникамиМіжнародногоматематичного конкурсу "Кенгуру»: 28 учнівотримали «високий» результат, 6 – «добрий» (вчителі Власюк Ю.В., Федорчук С.В., вчителіпочатковихкласів». З ініціатививчителівінформатикиТомашкевич О.П. та англійськоїмовиХоманець Н.В. нашіучніберутьтакож участь у  Міжнародномуконкурсі з інформатики та комп’ютерноївправності    «Бобер» та Всеукранському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»  В цьомуроціучнішколипідкерівництвомвчителів Царенко Н.О., Томашкевич О.П. взяли участь в І Всеукраїнськійінтернет-олімпіаді «На урок» і отрималитакірезультати: з українськоїмови та літератури – Диплом ІІ ступеня – Сиротюк В (7кл.)., Сорокіна Анна, Кувшинов Олександ (9кл.), Диплом ІІІ ступеня – КоровчукДмитро(7кл.),  Шминдрук Катерина  (9 кл.);
з інформатики – Диплом І ступеня - Щенович Олександр (7кл.), Давидюк Олександр, Пипич Богдан, Кучер Олена (8 кл.), Диплом ІІ ступеня –  Смішко Вдадислав (8 кл.),  Бабичев Веніамін (2 кл.), Лукашук Іван (7 кл.), Диплом ІІІ ступеня -  Фурман Катерина (5 кл.), Коровчук Дмитро (7 кл.),  Ястремська Дарія, Обуваєва Антоніна (9 кл.).
В позапрограмній всеукраїнській предметній олімпіаді Олімпус під керівництвом вчителів Юхимець О.М., Хоманець Н.В., Мороз Л.А., Логвін Н.В., Власюк Ю.В., Царенко Н.О. взяли участь 49 учасників, з них 11 отримали Диплом лауреата. ПідкерівництвомвчителяВащук Н.Л., вчителівукраїнськоїмови та початковихкласів  35 учнівшколи стали учасникамигромадськихчитань «Я голосую за мир».
Учні школи брали участь у різноманітних конкурсах дитячої творчості, за підсумками яких ми маємо 87 переможців та призерів, серед них 6   обласних,  5 всеукраїнських. 
Зокрема, 
Міський етап конкурсу початкового технічного моделювання:
ІІ місце – Лядов Артем, Лядова Анастасія, учні 1 класу, вихователь Бахурська Олена Петрівна
Конкурс  декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край»:
І місце – Кацура Марія, учениця 1 класу,вихователь Бахурська Олена Петрівна.
І місце (міське та обласне) – Гоч Назар, учень 3 класу, керівник Міщенко Наталія Степанівна
І місце міське та ІІІ обласне – Шарапов Володимир, Шарапова Альбіна, учні 4 класу, керівник Міщенко Наталія Степанівна
І місце – колективна робота вихованців 4 класу,керівник Міщенко Наталія Степанівна
І, І місце – Пістофідіс Кіра, учениця 4 класу, вчитель Смалюк Оксана Олексіївна
І місце – Ковальчук Артем, учень 2-А класу, керівник Пекар Лариса Миколаївна 
І місце – Кучер Олена, учениця 8 класу, керівник Івич Руслана Василівна
І місце – Ястремська Дарія, учениця 9 класу, керівник Томашкевич Ольга Петрівна
І місце – Артерчук Софія, учениця 9 класу, керівник Томашкевич Ольга Петрівна
І місце на міському етапі, ІІІ на обласному -  Матвійчук Роман, учень 5 класу, вчитель Смалюк Оксана Олексіївна
І місце - колектив вихованців 2-А класу, вихователь Лавренюк Світлана Олександрівна
ІІ місце – МикосянчикХрестина, учениця 5 класу, вчитель Смалюк Оксана Олексіївна
ІІ місце – Мінайлов Іван, учень 8 класу, керівник Томашкевич Ольга Петрівна
ІІ місце – Пістофідіс Кіра, учениця 4 класу, керівник Міщенко Наталія Степанівна
ІІ місце – Муравська Тетяна, учениця 4 класу, керівник Міщенко Наталія Степанівна
ІІ місце – Гоч Назар, учень 3 класу, керівник Міщенко Наталія Степанівна
ІІІ місце – колектив вихованців 2-А класу, вихователь Янчук Тетяна Іванівна.
ІІІ місце - Матвійчук Роман, учень 5 класу, вчитель Смалюк Оксана Олексіївна
ІІ місце – Шарапова Наталія, учениця 8 класу, керівник Івич Руслана Василівна
ІІІ місце – Поплавський Микола,учень 9 класу, вчитель Смалюк Оксана Олексіївна
ІІІ місце – Фурман Катерина,учениця 5 класу, вчитель Смалюк Оксана Олексіївна
ІІІ місце – Сорокіна Анна, учениця 9 класу, керівник Томашкевич Ольга Петрівна
ІІІ місце – Шминдрук Катерина, учениця 9 класу, керівник Томашкевич Ольга Петрівна
ІІІ місце - Муравський Дмитро, Панчук Богдана, Лисенко Олександр, учні 8 класу, керівник Клімова Ірина Анатоліївна
ІІІ місце – Шарапова Наталія, Кучер Олега, Сікора Павло, учні 8 класу, керівник Клімова Ірина Анатоліївна
Міська виставка новорічних композицій:
І місце - гурток «Креатив», керівник Панцюк Олена Димитрівна, відзнака на Всеукраїнському рівні.
І місце – вихованці 5,7 класів, керівник Козак Людмила Олександрівна
І місце – учні 4 класу, керівник Ващук Наталія Леонідівна
І місце – вихованці 8 класу, керівники Томашкевич Ольга Петрівна, Івич Руслана Василівна
ІІ місце – учні 10 класу, керівник Мороз Людмила Андріївна
ІІ місце – Пустовідко Олександр, керівник Габінет Ірина Василівна
ІІ місце – вихованці 5,7 класів, керівник Лабенська Олена Романівна
ІІІ місце – учнів 6 класу, керівник Чупрій Ірина Володимирівна
Міська виставка писанкарства «Подільська писанка»:
І місце – учні 9 класу, керівник Царенко Наталія Олександрівна
І місце(номінація «Традиційна писанка») – гурток «Чарівна майстерня», керівник Міщенко Наталія Степанівна
І місце(номінація «Бісерівка») – гурток «Чарівна майстерня», керівник Міщенко Наталія Степанівна
І місце – учні 2-А класу, керівник Пекар Лариса Миколаївна.
ІІ місце – вихованці 8 класу, Керівник Клімова Ірина Анатоліївна
ІІ місце -  вихованці 8 класу, керівник Івич Руслана Василівна
ІІ місце - колектив вихованців 2-А класу, керівник Лавренюк Світлана Олександрівна
ІІ місце – вихованці 5,7 класів, керівник Козак Людмила Олександрівна
ІІ місце – учні 8 класу, керівник Томашкевич Ольга Петрівна
ІІІ місце – вихованці 3,4 класів, керівник Загарійчук Юлія Валеріївна.

Міський конкурс початкового технічного моделювання:
І місце - Дудка Назар, учень 6 класу, вчитель Гаврилюк Володимир Олександрович
ІІ місце міське, ІІІ обласне – Шарапов Владислав, керівник Міщенко Наталія Степанівна
ІІ місце – Кравцова Варвара, учениця 2-А класу, вихователь Лавренюк Світлана Олександрівна.
ІІ місце - гурток «Креатив», керівник Панцюк Олена Димитрівна.
ІІІ місце - МикосянчикХрестина, учениця 5 класу, вчитель Смалюк Оксана Олексіївна.
ІІІ місце – Воропаєва Вікторія, учениця 5 класу, керівник Лабенська Олена Романівна.
ІІІ місце – Муравський Віталій, учень 5 класу, керівник Лабенська Олена Романівна.
ІІІ місце – Дудка Павло, учень 6 класу, вчитель Гаврилюк Володимир Олександрович
ІІІ місце – Шарапова Альбіна, учениця 4 класу, керівник Міщенко Наталія Степанівна
Міський етап конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини»
ІІ місце – Мельник Богдана, учениця 2-А класу, вихователь Лавренюк Світлана Олександрівна
Конкурс науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»
І, ІІ місце – Дудка Павло,учень 6 класу, вчитель Гаврилюк Володимир Олександрович
І, ІІІ місце - Дудка Назар, учень 6 класу, вчитель Гаврилюк Володимир Олександрович
ІІ місце – Калін Олексій,учень 6 класу, вчитель Гаврилюк Володимир Олександрович
ІІ місце – Щенович Олексій, учень 6 класу, вчитель Гаврилюк Володимир Олександрович
Конкурс винахідників та раціоналізаторів
ІІ місце – Дудка Павло, вчитель Гаврилюк Володимир Олександрович
Конкурс дитячого малюнка від «Тойотамоторс»:
Пістофідіс Кіра, учениця 4 класу та Фурман Катерина, учениця 5 класу - переможці обласного та лауреати Всеукраїнського етапу конкурсу
Конкурс шкільних газет «Як обрати професію?»
І місце на міському та  ІІ на обласному конкурсі – Панчук Богдана, Кучер Олена, учні 8 клас, керівник Томашкевич Ольга Петрівна
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «За нашу свободу»
І обласне , ІІ всеукраїнське – Ковальчук Артем, учень 2-А класу, керівник Пекар Лариса Миколаївна
Міський конкурс читців «Тарасове слово»:
І місце  - Мурований Ярослав, учень 11 класу, керівник Самсонюк Олена Миколаївна
ІІІ місце – Сорока Іван, учень 9 класу, керівник Царенко Наталія Олександрівна
Завершальним у цьому навчальному році був огляд художньої самодіяльності, на якому ми отримали наступні результати:
І місце на міському та обласному етапах -  ляльковий театр «Веселка»
І місце – театральна студія «Арлекіно»
ІІ місце - театральна студія «Малятко», керівник Дробот Світлана Василівна
І місце на міському та ІІІ місце на обласному зведений хор ЦДЮТ та нашої школи,
І місце - вокальна група «Тоніка»
І місце - Добровольська Валерія, учениця 5 класу
ІІ місце – Михальчук Вікторія, учениця 5 класу, керівник Балагур Жанна Анатоліївна
Традиційними у школі стали конкурси «Клас року», «Учень року». Переможцем конкурсу «Учень року» став Коб’юк Володимир, учень 11 класу.  Лауреатами конкурсу стали найактивніші учні:
-    Кучер Олена учениця 8 класу
-    Фурман Катерина учениця 5 класу
-    Давидюк Олександр учень 8 класу
-    Півень Катерина учениця 3 класу
-    Сиротюк Вікторія учениця 7 класу
-    Лебідь Євгеній учень 3 класу
-    Дудка Павло учень 6 класу
-    Обуваєва Антоніна учениця 9 класу
-    Шминдрук Катерина учениця 9 класу
-    Пістофідіс Кіра учениця 4 класу
-    Добровольська Валерія учениця 5 класу
-    Іщук Кароліна учениця 5 класу
-    Михальчук Вікторія учениця 5 класу
За підсумками конкурсу «Клас року» перемогу отримали учні 9 класу, класний керівник Царенко Наталія Олексіївна.
Учні школи взяли активну участь у міських проектах, акціях та заходах:
-    Акція «Людина з великим серцем» - зібрано близько 1000грн. на лікування Воробея Назара
-    Акція «Волноваха» - збір речей, продуктів харчування для учасників АТО (вдячність 8 та 9 класам), керівники Томашкевич Ольга Петрівна
-    Міських теледебатах на тему «Вакцинація», учні 11 та 8 класу, керівники Томашкевич Ольга Петрівна, Поліщук Сніжана Олександрівна.
-    Міському фестивалі «Ранкової зарядки», отримали грамоту та подарунок від міського спорткомітету
-    Міському фестивалі флешмобів до Дня вишиванки, 8 клас, керівник Томашкевич Ольга Петрівна
-    Міська акція «Маки пам’яті», долучилися всі класи, подяка класним керівникам.
-    Виступ на міському мітингу до дня Пам’яті та примирення. 
-    За підготовку переможців та призерів конкурсів дитячої творчості Грамотою управління освіти були нагороджені педагоги:
-    Смалюк Оксана Олексіївна;
-    Царенко Наталія Олександрівна;
-    Томашкевич Ольга Петрівна;
-    Міщенко Наталія Степанівна (2 грамоти)
Пипич О.В. надала інформацію про використання коштів на зміцнення матеріально-технічної бази школи. За 2017-2018н.р. було витрачено 1307943,20 грн., з них: 411246, 49 грн. (бюджетні кошти), 342072,80 грн. було використано на поточний ремонт: 
-    зовнішньої водомережі – 6190,80 грн.
-    системи опалення – 7111, 00 грн 
-    електропроводки в гуртожитку – 2914,00 грн.
-    системи водовідведення школи та гуртожитку – 8504,00 грн.
-    системи теплопостачання школи – 1693019,00 грн.
-    поточний ремонт кімнати соціально-побутового орієнтування – 21044,00 грн.
На придбання: 69173,00 грн. а саме:
-    господарських, миючих, канцелярських товарів та фарби – 31496,69 грн.
-    лінолеуму в каб. №13 (початкових класів) – 11727,00 грн.
-    меблі – 11590,00 грн.
-    труби – 5760 грн.
-    проектор – 8600,00 грн. (часткова оплата)
На харчування вихованців було виділено 718776,30 грн. та придбання медикаментів – 9384,03 грн.
На спецфонд школи поступило – 12479,00 грн. за які було придбано господарські, канцелярські товари та миючі засоби – 6592,00 грн., меблі – 5887,00 
Спонсорської та благодійної допомоги в заклад поступило на 610405,43 грн., а саме: б/в одяг, взуття, господарські товари, будівельні матеріали, методично-роздаткові матеріали, телевізори, пилосмоки, солодощі, медикаменти, комп’ютерна техніка (детальний перелік спонсорів та вид благодійної допомоги додається).
За сприяння:
-    БФ «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» на суму 180000,00 грн придбано інтерактивний комлекс, 6 комп’ютерів, 6 ноутбуків, принтер.
-    Голландського християнського фонду «ОУКРУ» придбано апаратуру для оснащення актового залу школи – 21318,69 грн.
-    ФО Усач О.Г. – комп’ютери б/в – 29000,00 грн.
Батьківські кошти (13637,28 грн.) були використані на ремонт класів, облаштування навчальних кабінетів, придбання меблів.
На оздоровлення учнів було витрачено – 260175,00 грн.
-    санаторії області – (20 дітей) – 4000, 00 грн. ( ФО Дячук М.М.)
-    табір «Чайка» - (8 дітей);
-    табір «Слово життя» м.Бровари – (44 дитини) – 82000,00 грн(ФО Кеніг В.М.);
-    пришкільні табори – (180 дітей) – 20000,00 грн. (ФО Кеніг В.М.);
-    відвідування міського басейну – 4175,00 грн.  (ФО Кеніг В.М.);
-    США (4 дитини) – 150 000,00 грн. (Міжнародний фонд «ІСІДА БРІДЖ»)
Директор звернула увагу на те, що в новому навчальному році слід здійснити повну переорієнтацію навчального процесу відповідно вимог і стандартів НУШ  зацікавлювати учнів творчою діяльністю, закріпити основи педагогіки співробітництва у всіх сферах життя, гуманізувати стосунки «учитель-батько-учень», зробити все, щоб діти-сироти та діти без опіки, які є в закладі отримали опікунів, прийомних батьків, родину. В школі існує проблема важковиховуваних дітей, велике фізичне навантаження працівників, що ставить завдання забезпечити збереження і відновлення здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу через впровадження комплексної програми «Здоров’я через освіту». В школі необхідно посилити роль учнівського самоврядування, запровадити волонтерський рух, в гуртожитку створити кімнати соціалізації сімейного типу, зробити все можливе, щоб кожен учень отримав не лише знання, а й підготовку до життя. Весь процес в школі слід будувати на глибокій діагностиці та моніторингу всіх сфер діяльності.

Слухали:
-    Музу Т.Д. – голову профспілкового комітету школи, яка відмітила, що всі служби закладу працювали добре, за рік не було жодної травми, зберігалися всі соціальні гарантії працівників, також подякувала директору школи та колективу школи за сумлінну працю. 
-    Краєвську О.В., голову б/к школи, яка констатувала, що в 2017-2018н.р. значно поліпшилась матеріально-технічна база кабінетів, матеріальне забезпечення учнів, які проживають в гуртожитку, всі вони мають форму, канцелярські приладдя, ігри, шкільну форму. 
-    Лебідь М.В., соціального педагога школи, яка відмітила, що в 2017-2018н.р. в школі панувала творча, спокійна, цілеспрямована атмосфера.
-    Тихонюк Л.І., голову б/к 2-Б класу, яка подякувала директору школи та педагогам за створені умови для дітей з ООП, професійну допомогу у навчанні, вихованні та ставленні до дітей, їх батьків. 

Проведено голосування з метою оцінки управлінської діяльності директора школи Пипич О.В.:
Відповідає займаній посаді та заслуговує на винагороду - 65чол., 
Відповідає займаній посаді  –  0чол., 
Не відповідає займаній посаді –  0чол.

 

Голова президії                                                                                                                                                  Н.В.Логвін